Головна > 49-та паралель > Відгуки: Сергій Занін

Відгуки: Сергій Занін

Серпень 19th, 2009 Соня
      Всім здоровезний привіт!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZaninДо сих пір не можу оговтатись від експедіції. Море вражень, два моря чудових почуттів. На роботу зранку не їдуть ноги – душа вперто простиь дороги.
Чудова команда та обалдєнні краєвиди зробили свою справу – хвороба бродяжничества та любові до бездоріжжя усугубілась. Цей маршрут – чудова нагода для відпочинку, огляду красот  нашої рідної Неньки. В цьому році поїздка була розвідувальна і ніхто не знав, як все буде виглядати, на другій рік, думаю, варто приєднатись всім, хто зможе. Клянуся останними джінцами, ця експедиція краще поїздки на Кіпр або Канари. Єдине питання, як на мій погляд, треба більше часу. Відверто кажучи, через обмаль часу інколи приходилось їхати і асфальтом, від якого нас всіх тошнить, і пару днів клацати зубами на бруківочних дорогах (а поруч полями зміїлись чудові грунтовки, рівненьки-гарненьки, але довші по відстані).Кров заливала серце. коли приходилось проїжджати біля цікавих місць,не подивившись на них. За межами експедиції лишились Кам янець-Подільський, дністровськи каньони,толком не оглянуте місто козацької слави – Чигирин…Та що там казати… Стількі чудових місць є в Україні… Дуже хочеться ще їхати вздовж -поперек -куда небудь… Організаторам цього заходу – батькам Тараса Сотника та Сергія Андріенко, які внесли цю ідею в серця своїх синів, я вдячний безмежно. Ну і, звичайно, тій людині, яка зберегла в собі, виносила, виростила і втілила  в життя в 2009 році – Тарасу Сотнику. Тарас – ти мегасуперобалденний молодець. Я тебе люблю (не як дівчину).
Умейте пить, умейте жить и все от жизни брать. Ведь все равно, друзья мои придется помирать

Комментар виловлений на форумі:http://offroad.lviv.ua   Сергей Сергей
 

 

Categories: 49-та паралель Tags:
  1. Сергей Андриенко
    Серпень 20th, 2009 | 23:14 | #1

    Всем првет! Действительно, было супер. Приехал в Донецк, работаю, а сердце и мысли все равно на 49-й. Огромное спасибо Тарасу за отличную организацию. Я бы фиг решился на такое мероприятие. Огромное спасибо всем, кто был и помагал нам в трудных ситуациях. Огромное спасибо всем за хорошую, дружную, сплоченную комманду. Огромное спасибо Шкоде за классную “пузотерку”. ОГРОМНОЕ СПАСИБО ВСЕМ ЗА ПРЕКРАСНЫЙ ОТПУСК!

  2. Соня
    Серпень 21st, 2009 | 10:51 | #2

    Эх, Серега!!!! Вы лучшие!!! Не забудь сегодня купить журнал “ФОКУС”

Коментувати не дозволено.